Ми учні 9 класу!
В цей період здається, що життя це феєрверк емоцій, де переплітаються всі відтінки почуттів, і саме ранні почуття - самі щирі, сповнені спонтанності, і самі сильні. Допомагає розібратися нам в почуттях наш психолог - Гудзенко Валентина Іванівна. Ось і сьогодні вона відвідала нашу виховну годину.понеділок, 29 квітня 2013 р.
четвер, 25 квітня 2013 р.
Візит до музею Кам’янського Державного Історико-культурного заповідника
25 квітня ми відвідали виставку "Радіаційний світ”.
Експозиційна тематика присвячена роковинам найбільшої техногенної катастрофи в історії людства – вибуху на Чорнобильській АЕС.
У виставці представлені різноманітні плакатні зображення, які тим чи іншим чином показують загрозу ядерної енергетики, небезпеку радіоактивного зараження, наслідки атомних катастроф. Екскурсія до Києва
Крамаренко Анатолій, Крамаренко Єлизавета та Темний Вячеслав відвідали м.Київ.
Ця екскурсія відбулася по запрошенню громадської організації „Конгрес ділових жінок України”, та за підтримки голови районної державної адміністрації В.В.Архип’юка.
Учні відвідали Меморіальний комплекс „Національний музей історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років” та Національний цирк України.
середа, 24 квітня 2013 р.
Візит до Кам’янського районного центру зайнятості
Кам’янський районний центр зайнятості в рамках акції «Випускник – 2013» веде активну, цілеспрямовану кампанію щодо повного забезпечення профорієнтаційними послугами служби зайнятості школярів району.
22.04.2013 року ми зустрічалися з представниками центру. Спеціаліст Кам'янського районного центру зайнятості населення Сірченко С.П. розповів нам про найбільш затребувані спеціальності для нашого району та навчальні заклади для здобуття таких професій.
понеділок, 22 квітня 2013 р.
День пам’яті про трагічні події Чорнобильської катастрофи.
26 квітня 1986 року о 1 годині 23 хвилини 47 секунд на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС стався вибух, який повністю зруйнував реактор.
пʼятниця, 19 квітня 2013 р.
понеділок, 15 квітня 2013 р.
понеділок, 8 квітня 2013 р.
Вибір професії - вибір долі
Знайти своє покликання – значить виявити себе у праці, яка б найкраще відповідала стану душі, поклику серця, інтересам, потребам та способу життя. Потрібно правильно обирати професію, спираючись на свої вподобання, навчитися об’єктивно оцінювати себе і свої можливості. Це, на перший погляд, просто, а насправді – немає нічного складнішого.
На виховній годині ми проходили тест за методикою Я.Л.Холланда - американського психолога, який розробив модель професійних інтересів особистості.
Проводила тестування Гудзенко В.І. - психолог нашої школи.
понеділок, 1 квітня 2013 р.
Готуємось до ДПА!
Година спілкування "Незабаром ДПА". Учні 9-х класів складатимуть шкільні іспити у період з 28 травня до 11червня. Як встигнути вдало підготуватися?
5 способів усе встигнути:
Скористайся цими способами у боротьбі із втомою, напруженням, браком часу.
1. Плануй завтрашній день. Заведи блокнотик, у який щовечора записуй, що тобі треба зробити завтра. І обов'язково перевіряй, чи все із запланованого встиг зробити.
2. Не дивись телевізор, не витрачай свій час, який можеш витратити на плідну підготовку до ДПА, за комп’ютером.. Твоє життя набагато цікавіше, ніж події у світі, життя героїв серіалу чи події у комп’ютерній грі. Якщо станеться щось глобальне, то твої друзі, родичі сповістять тебе. Не забувай, тобі ще потрібно багато встигнути для свого зоряного майбутнього! Переконайся - життя без телевізора і комп’ютера існує.
3. Навчись відпочивати. Відпочинок теж потрібно занести до списку важливих справ. Тільки після доброго відпочинку, погулянки відновиться твоя розумова працездатність і здатність запам'ятовувати складний навчальний матеріал.
4. Переводь увагу з одного заняття на інше. Зміна видів робіт усуває одноманітність. Після того, як ти три години просидів за книжками, можеш піти на консультацію до друзів або допомогти батькам.
5. Визнач пріоритети. Почни свій день із вирішення важливого завдання. Менш важливі справи залиш на завтра.
Підписатися на:
Дописи (Atom)